До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!

За квітень цього року платники єдиного податку І та ІІ групи, на яких поширюються обмеження щодо поширення коронавірусу, не сплачуватимуть єдиний податок.

Таке рішення 22 квітня ц.р. прийняла Івано-Франківська міська рада з метою підтримки суб’єктів підприємницької діяльності в умовах обмежуючих заходів, необхідних для убезпечення мешканців від поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Отже, вирішено звільнити від сплати податкових зобов’язань по єдиному податку на період з 01.04.2020р. по 30.04.2020р. платників єдиного податку І та ІІ групи, які зареєстровані на території Івано-Франківської міської об'єднаної територіальної громади та на яких поширюються обмеження, передбачені підпунктом 8 пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" .
Таке звільнення застосовується до суб’єктів підприємницької діяльності, які до 01.07.2020 року подали до Івано-Франківського управління Головного управління ДПС в Івано-Франківській області відповідну заяву щодо застосування пільги із зазначенням виду діяльності, місця здійснення діяльності.