Останні новини

Інформація

Переглянуті товари

Слідуйте за нами на Facebook

Іграшка "Набір для гри з піском ТехноК", арт. 6009' Збільшити для перегляду

Додати до списку бажаних

Іграшка "Набір для гри з піском ТехноК", арт. 6009'

Новий продукт

Мегакрутий «Набір для гри з піском ТехноК» у яскравій валізі.

Детальніше

Наразі товар відсутній

0,00 грн. з податком

Мегакрутий «Набір для гри з піском ТехноК» у яскравій валізі. У наборі відерко, лійка, лопатка, грабельки та 6 «фруктових» формочок для піску. Всі іграшки зручно розмістились у валізі з прозорою кришкою, яку захочеться взяти з собою на прогулянку.
Така валіза цікава, функціональна та дуже схожа на справжню «дорослу» валізу. Яскравий колір, прозора кришка та симпатична наліпка неодмінно привернуть увагу малюків до іграшки. Зображення на кришці нанесено за технологією IML (безпосередня інжекція малюнка). Такий малюнок не втрачає яскравості та є довговічним. Валіза комфортна для дітей різного віку та зросту завдяки ручці, що регулюється. Відкрита кришка фіксується у кількох положеннях, тому дитина зможе легко складати та виймати речі з валізи. А надійні защіпки дозволяють закривати кришку і зберігати іграшки всередині валізи. Крім того великі, міцні колеса допомагають малюкам  вільно перевозити валізу.
"Набір для гри з піском ТехноК" у валізі принесе море радості щасливим власникам іграшки та «розфарбує» літні будні дітвори
Всі іграшки в наборі виготовлені з міцного і якісного пластику. Для дітей віком від 3-х років. Пакування – оригінальний картонний клапан.

Відгуків немає

Write a review

Іграшка "Набір для гри з піском ТехноК", арт. 6009'

Іграшка "Набір для гри з піском ТехноК", арт. 6009'

Мегакрутий «Набір для гри з піском ТехноК» у яскравій валізі.

4 інших товарів цієї категорії