Від початку дії державної програми "Доступні кредити 5-7-9%" українським бізнесом отримано 45 тис кредитів на суму 127,2 млрд грн, у тому числі в Івано-Франківській області близько 3 тисячі кредитів на суму 2,967 млрд грн (3,0%).
Державні програми грантів, які спрямовані на створення і розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличних господарств
Державні програми, які незабаром будуть доступними в Дії, та спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць в рамках економіки воєнного часу.

Гранти ЄС на інновації

Posted by
200 українських стартапів і МСП мають шанс отримати підтримку від ЄС на суму до 60 000 євро на кожен проєкт. Також передбачено підтримку у вигляді бізнес-консультацій та пошуку партнерів.
Програма “Старт в ІТ” – це фінансування навчання українців за ІТ-спеціальностями. Отримати його можуть громадяни, які втратили роботу, знаходяться в простої, неоплачуваних відпустках, ВПО, які бажають отримати нову професію у сфері IT.
24 червня 2022 року уряд підтримав реалізацію кількох грантових програм з підтримки підприємництва та створення нових робочих місць під час війни. Серед таких програма безповоротних грантів на створення й розвиток переробних підприємств - підприємства у сфері деревообробки, меблевого виробництва, металообробки, агропереробки, виробництва будматеріалів тощо. Грант можна буде витратити на придбання й модернізацію виробничого обладнання. Головні вим