3 липня - Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів Кияни запрошують приєднатись до акції «День без поліетилену».
відбулося засідання Дорадчої ради при міському голові за участі керівників промислових підприємств, представників структурних підрозділів виконавчого комітету, державної податкової інспекції та міського центру зайнятості.
Вчора, 03.06.2020р., в залі засідань МВК відбулось чергове засідання Штабу з відновлення економіки Івано-Франківської ОТГ.
Управлінням економічного та інтеграційного розвитку розроблено анкету для підприємців. Інформація з опитування допоможе нам краще зрозуміти проблеми та виклики, які постали перед місцевим бізнесом через пандемію COVID-19. А також зробити прогнози розвитку бізнесу у нашій об’єднаній територіальній громаді.
Карантин спричинив трансформацію бізнесу, перехід в онлайн, дистанціювання більшості процесів. Хтось справився з такими викликами і відреагував на зміни оперативно, а в деяких ситуаціях місцеві підприємці не були готові до змін.
Укрпошта запустило експортну Школу E-Export School для українських підприємців. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу через електронну комерцію вийти на зовнішні ринки та успішно продавати свої товари за кордон.
Showing 1 to 6 of 54 (1 Pages)