Останні новини

Інформація

Переглянуті товари

Слідуйте за нами на Facebook

Іграшка "Пірамідка ТехноК", арт. 6580 Збільшити для перегляду

Додати до списку бажаних

Іграшка "Пірамідка ТехноК", арт. 6580

Новий продукт

Нова «Пірамідка ТехноК» - справжня знахідка для веселих та повчальних ігор.

Детальніше

Наразі товар відсутній

0,00 грн. з податком

Нова «Пірамідка ТехноК» - справжня знахідка для веселих та повчальних ігор. Іграшка складається з семи елементів різного кольору та розміру. При цьому кожен елемент – ще й цікавий морський житель: дельфін, морський котик, краб, черепашка, морська зірка та рибки.

Всі елементи можна зібрати у пірамідку від більшого до меншого, або вкласти один в один. Розміри кожної фігури підібрані пропорційно - найбільша «акула», а найменша «морська зірка». Кольори – як веселка, від червоного до фіолетового.

На верхній фігурі «морська зірка» є млинок, що обертається при наливанні водички. Через різні ситечках на дні кожної формочки водичка «втече з пірамідки». І так можна гратися безліч разів. Елементи пірамідки також добре використовувати як пасочки, а ситечко на дні – як штамп на піску.

Та окрім розваг, ще й навчання. Збудувати і зруйнувати піраміду, вивчити кольори, розміри, форми, познайомитись з морськими жителями, та зробити перші кроки у лічбі. А ще безліч ідей, які придумає Ваш малюк. Адже така іграшка добре розвиває дрібну моторику, координацію, пам'ять, логіку та уяву.

Іграшка для дітей від 1 року. Пакування: сіточка з кольоровою картонною етикеткою.

Відгуків немає

Write a review

Іграшка "Пірамідка ТехноК", арт. 6580

Іграшка "Пірамідка ТехноК", арт. 6580

Нова «Пірамідка ТехноК» - справжня знахідка для веселих та повчальних ігор.

4 інших товарів цієї категорії