Останні новини

Інформація

Переглянуті товари

Слідуйте за нами на Facebook

Іграшка "Кухня ТехноК" з електронним модулем, арт. 6696 Збільшити для перегляду

Додати до списку бажаних

Іграшка "Кухня ТехноК" з електронним модулем, арт. 6696

Новий продукт

Нова інтерактивна «Кухня ТехноК» вражає своєю реалістичністю.

Детальніше

Наразі товар відсутній

0,00 грн. з податком

Нова інтерактивна «Кухня ТехноК» вражає своєю реалістичністю. В цій іграшці малюка зачарує різноманітність ефектів: яскрава червона підсвітка конфорки, звукові ефекти ("шкварчання" та "булькання"), а найголовніше – неймовірний ефект пари. З каструлі, в якій щось "вариться", підіймається біла пара. Але батьки можуть не хвилюватися — пара тільки вдала імітація, вона насправді холодна та безпечна для дитини. Найкраще це спостерігати у темній каструльці з прозорою кришкою.
У наборі разом з іграшковою кухнею весь необхідний посуд для приготування смачних страв. Є каструлька з прозорою кришкою (з отворами для проходження пари), сковорідка, дошка для нарізання та яскраві овочі. Дві картонні коробочки зі «спагеті» та «пластівцями» для приготування корисних сніданків, а для чаювання – два горнятка з блюдечками та цукерничка. А після смачного обіду – треба помити посуд. Для цього є мийка з краном та губка у формі квіточки.
Такі сюжетно-рольові ігри добре розвивають фантазію та мислення дітей, допомагають сформувати навички приготування їжі та прибирання, вивчити правила поведінки з технікою на кухні. Висота кухні у зібраному вигляді 81 см, а ширина стільниці 51 см. По параметрам висота - ширина та глибина новинка є одним з лідерів ринку.  Біля широкої стільниці  зручно гратися двом, а може й трьом  діткам. Оригінальні ніжки кухні  з двома шафками роблять її стійкою до перекидань та дуже функціональною.Іграшка виготовлена з високоякісно міцного пластику без запаху. Дотримуйтеся всіх правил експлуатації іграшкової кухні, вказаних в детальній інструкції.


Комплектація: іграшкова кухня, варочна панель з електронним модулем, кран, дощечка, каструля з кришкою, сковорідка, чашка - 2шт., блюдце - 2шт., ложка - 2шт., виделка -2шт., ніж - 2шт., тарілка - 2шт., цукерничка з кришкою, виделка велика,шумівка, лопатка, черпак, огірок, морква,  баклажан,  помідор, коробочка - 2шт., губка. Іграшка для дітей віком від 3-х років

Відгуків немає

Write a review

Іграшка "Кухня ТехноК" з електронним модулем, арт. 6696

Іграшка "Кухня ТехноК" з електронним модулем, арт. 6696

Нова інтерактивна «Кухня ТехноК» вражає своєю реалістичністю.

5 інших товарів цієї категорії