Олія розторопші Збільшити для перегляду

Додати до списку бажаних

Олія розторопші

Новий продукт

Олія розторопші - джерело корисних для організму людини каротиноїдів, вітамінів Е, D, К і групи B, макро-і мікроелементів (калій, кальцій, магній, марганець, залізо, цинк, хром, селен, мідь, алюміній, ванадій, бор та ін) та багатьох біологічно активних речовин

Детальніше

Наразі товар відсутній

0,00 грн. з податком

Олія розторопші - джерело корисних для організму людини каротиноїдів, вітамінів Е, D, К і групи B, макро-і мікроелементів (калій, кальцій, магній, марганець, залізо, цинк, хром, селен, мідь, алюміній, ванадій, бор та ін) та багатьох біологічно активних речовин.
Допоможіть печінці та клітинам організму!
Характерною особливістю і головним достоїнством олії розторопші є наявність у її складі потужного гепатопротектора силімарину - унікального комплексу найсильніших природних антиоксидантів-флаволігнанів (силібіна, силідіаніна, силікристіна, неогідрокарпіна та ін.) Силімарин позитивно впливає на функціональний стан печінки: надійно захищає гепатоцити (клітини печінки) від руйнівної дії вільних радикалів, сприяє регенерації печінкових клітин, пошкоджених впливом токсинів і алкоголю, блокує розвиток запальних процесів у печінці, жовчному міхурі та жовчовивідних шляхах, підсилює вироблення жовчі та її відвід з організму. Варто відзначити, що силімарин є найефективнішою з відомих у світі протиотрут до блідої поганки. Саме цим обумовлене широке застосування олії розторопші у складі профілактики та комплексного лікування цирозу, гепатиту, холангіту, холецістохолангіту, дискінезії жовчовивідних шляхів, жовчнокам'яної хвороби тощо.
Олію з насіння розторопші корисно вводити в раціон харчування для профілактики та лікування атеросклерозу, артеріальної гіпертонії, ішемічної хвороби серця, варикозного розширення вен, а також у якості ефективного натурального засобу профілактики інфарктів та інсультів. Олія розторопші - відмінний допоміжний засіб для лікування гінекологічних захворювань. Користь розторопша приносить і при лікуванні захворювань вуха, горла, носа і порожнини рота. Введення до раціону харчування масла розторопші є важливим у період реабілітації після проходження курсу променевої та хіміотерапії; людям, які проживають в екологічно несприятливих районах, хворим на цукровий діабет, у складі комплексної програми лікування алкоголізму (масло розторопші сприяє пригніченню синтезу ацетальдегіду - токсичного продукту, що утворюється в організмі людини при вживанні алкоголю і вельми шкідливо впливає на роботу печінки), у складі комплексної боротьби з ожирінням, для підвищення імунітету та профілактики онкологічних захворювань.
Застосування олії розторопші в косметології
Завдяки вітаміну F олія розторопші ефективна для схуднення, адже він перетворює холестерин у форму, яка легко виводиться з організму, а не осідає на стінках судин. Також цей вітамін стимулює весь жировий обмін. Тому можна замінити звичайну соняшникову олію в салатах на заправку з олії розторопші. Така їжа піде на користь всьому організму, особливо печінці та кишково-шлунковому тракту. Присутній в олії розторопші цинк нормалізує секреторну функцію сальних залоз шкіри. Розторопша сприяє регенерації шкіри, що зазнала впливу ультрафіолетових променів; захищає шкіру від передчасного старіння, викликаного характерним для періоду менопаузи гормональним дисбалансом; запобігає появі на шкірі «судинних зірочок» (в олії розторопші містяться вітамін Е, флавоноїди і магній, які зміцнюють стінки підшкірних капілярів). Важливо, що олія розторопші підсилює циркуляцію крові та лімфи в підшкірно-жировому шарі, перешкоджаючи утворенню целюлітних відкладень.
Спосіб застосування
З метою оздоровлення і захисту печінки, а також для профілактики різних захворювань,олію розторопші рекомендується приймати по 1 ст. ложці 2-3 рази на день за 15-20 хвилин до їжі. Мінімальний курс прийому складає 1-2 місяці. В якості полівітамінного засобу – 1 ст. ложка 1 раз на день під час прийому їжі, а також у вигляді заправки салатів і каш. Зовні застосовується як компрес.
Фасування
Пропонуємо споживачам зручну тару об’ємом 200мл, 100мл.
Оптовикам є можливість фасування у каністрах об’ємом 10л, 20л.

Відгуків немає

Write a review

Олія розторопші

Олія розторопші

Олія розторопші - джерело корисних для організму людини каротиноїдів, вітамінів Е, D, К і групи B, макро-і мікроелементів (калій, кальцій, магній, марганець, залізо, цинк, хром, селен, мідь, алюміній, ванадій, бор та ін) та багатьох біологічно активних речовин

5 інших товарів цієї категорії